Členy našeho spolku najdete na kandidátní listině KSČM do komunálních voleb

27.08.2014 07:49

Pana Jaroslava Rudolfa, paní Lenku Bochníčkovou a pana Jaroslava Bochníčka budete mít možnost volit v komunálních volbách do Zastupitelstva obce Vrdy. Důvod naší kandidatury je stejný, jako důvody, které nás vedly k založení Spolku pro zdravé Vrdy. Nespokojenost s přehlížením obyvatelstva ze strany obce. Neochota obce informovat občany o tom, co se v obci děje nebo teprve chystá.

Stejně jako většina obyvatel obce jsme ještě před více jak rokem byli přesvědčeni, že máme zastupitele proto, aby zastupovali občany. Takových zastupitelů je však v současném zastupitelstvu opravdu minimum Svou aktivní přítomností na ZO během uplynulého roku jsme dokázali, že se zajímáme o dění v obci, získáváme si potřebné informace a máme i své vlastní názory, které dokážeme říci a prosazovat. Hájíme nejen své vlastní zájmy ale zájmy normálních obyvatel obce, kteří nám dali důvěru podpisem petice..

Naše zvolení či nezvolení do zastupitelstva obce nebude mít v žádném případě vliv na naši další aktivní činnost. Jako spolek máme možnost se vyjadřovat k dění v obci /stavba skladu na pevná hnojiva v ZZN Polabí a.s., atd./ a této možnosti i využíváme. Netajíme před návštěvníky našich stránek žádné informace a ani je nemažeme.